I. Bendrosios nuostatos

1. Portalas vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
 
1.1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
 
1.2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
 
1.3. Asmens duomenys tvarkomi teisėtai, t. y. tik tais atvejais, kai:
 
1.3.1. duomenų subjektas duoda sutikimą, t. y. sutinka laikytis Naudojimosi elektroninio web portalo taisyklių;
 
1.3.2. sudaroma arba vykdoma sutartis, kai viena iš šalių yra duomenų subjektas;
 
1.3.3. Portalas yra įpareigotas tvarkyti asmens duomenis pagal įstatymus;
 
1.3.4. asmens duomenis reikia tvarkyti dėl teisėto intereso, kurio siekiame mes arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys, ir jei duomenų subjekto interesai nėra svarbesni.
 

2.1. Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
 
2.2. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
 
2.3. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
 
2.4. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

 
3. Naudotis elektroninio web portalo paslaugomis gali:
 
3.1. visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;

 
4. Slapukai (cookies)

4.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis svetaine sutinkate su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

4.2 Taip pat, slapukai naudojami atpažinti sugrįžtanti vartotoją. Naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad savo bei kitose svetainėse rodytume suasmenintą reklamą. Tai vadinama „pakartotine rinkodara“, kuri pagrįsta naršymo veiksmais, pavyzdžiui, jūsų ieškotomis, peržiūrėtomis paslaugomis.

4.3 Jei Jūs nesutinkate priimti slapukų, Jūs galite pakeisti Jūsų naršyklės (Internet Explorer, Chrome ir kt.) apsaugos nustatymus. Jūs galite pasirinkti neleisti naudoti ilgalaikių slapukų be jokios įtakos svetainės funkcionalumui.